MGS NATURA TEKSTİL 360 DERECE GÜVENLİK SİSTEMLERİ İLE KORUNUYOR

Tekstilde uzunyıllara dayanan deneyimleri ve birikimleri ile kaliteli üretimdeki gücünü dünyaca ünlü dev markalara kanıtlamış ve dev markaların üretimde vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Istanbul  – Ümraniye bulunan firmamiz özellikle deniz sortu imalatiyla uzmanlaşmış olup dünya markalarına aktif olarak üretim yapmaya devam etmektedir. Kullandığı ileri teknoloji sayesinde fark yaratan çizgileri ve modern tasarımları ile daima kendini yenileyen MÜSLÜM GİYİM, aynı zamandaTürkiye’nin de önde gelen üretim devlerinden biridir.

2007 yilinda Örme grubuna da kendi bünyesine dahiil edip Natura markasini kurmustur. Bu markayla özel okul giyiminde kurumlara ve ögrencilere farkli bir bakış açısı getirmiş olup ,Türkiye’nin  en büyük egitim kurumlarina tekstil alaninda destek olmaktadir. ,DogaKoleji , AvrupaKoleji , Sanko Okullari….  gibi bir çok referansa sahip MGS Natura Giyim, Network altyapı, IP CCTV Güvenlik Kameraları, Alarm, Yangın, Turnike, Kartlı Geçiş sistemleri konusunda Salt firmasını tercih etmiştir

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir