ABAYLAR OTOMOTİV

Faaliyetlerini Beylikdüzü Autopia Otomobil Dünyasında 2.000 m²’lik geniş bir alana sürdürmeye devam eden Abaylar Otomotiv Merkez, Avcılar ve Mimarsinan şubelerinin IP Kamera Sistemi, Network Zayıf Akım, Hırsız Soygun İhbar, Katlı Geçiş sistemlerinin kurulumları firmamız tarafından yapılmıştır.

BİZİMKENT 189 ADA

Güvenlik Teknolojilerinde yaşanan gelişmelerin, yaşamımızı ve iş yapış biçimimizi yeniden şekillendirdiği günümüzde; tamamıyla yeni teknolojiyle donatılan 189 Ada, 5.0 MP Starlight İP Kameralar ile Güvenlik Personelinin 7/24 izlemesine gerek duymadan Video Analiz sistemi ile korunmaktadır.

SAFİR SİTESİ

Beylikdüzü Kavaklı’da bulunan 2 apartmandan oluşan Safir Sitesi güvenliği firmamız tarafından tamamlanmıştır.

 

Safir Sitesi 26 adet Kamera ile 7/24 izlenmekte ve korunmaktadır.

AKEL MODA

Akel Moda, Uzun Yıllardır Tekstil Sektöründe Varak Baskı ,Flok Baskı, Transfer Baskı, Lak Baskı, Pigment Baskı Üretimi Yapmakta, Avrupa ve ülkemizde Bir Çok Markanın üretim Taleplerini Karşılamaktadır.

Müşterilerinden Gelen Talepler Doğrultusun Kalite Politikasını Çalışanları İle Birlikte Belirlemiş ve “FARKI YARATAN DETAYLARDIR” Prensibi ile Çalışmaya Devam Etmektedir.

Bu doğrultu da Fabrikanın ihtiyacı olan Güvenlik Sistemleri ihtiyaçları Salt tarafından üstlenilmiştir. Bu doğrultuda Akel Moda,  150 adet IP Kamera Sistemi , PDKS Yüz Tanıma Sistemi, Turnike ve Network Altyapı yenilemesi yapılarak teslim edilmiştir.

SPRADON VADİ BAHÇEŞEHİR

Spradon Vadi Projesi, Bahçeşehir’in içerisinde 42.000 m² alan üzerine yedi bloktan oluşmaktadır. Bloklar 9,15 ve 33 katlı olup 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerden oluşmaktadır. Projenin %70’i yeşil alan olup açık ve kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terasları, ayrıca su ve yeşili birleştiren şelaleler ile süslenmiştir.

Spradon Vadi, 80 adet IP Kamera Sistemi ve Plaka Tanıma Sistemi firmamız tarafından yapılarak teslim edilmiştir.

ARSAŞ KAPLAMA

ARSAŞ A.Ş. elektrolitik olmayan, lamelli kaplama ürünlerinin öncülerinden olan GEOMET® patentini, fason uygulayıcı lisansını NOF METAL COATINGS GROUP’tan alarak öncelikle İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ ve daha sonra ANKARA / KAZAN lokasyonunda aktif ticari hayatına devam etmektedir.

Firmanın İstanbul Esenyurt lokasyonunda kurulu olan fabrikasının IP CCTV Kamera Sistemi, Kartlı ve Biyometrik Geçiş Sistemleri Salt tarafından kurulumu yapılarak devreye alınmıştır.

MELODİ ÇİKOLATA

Türkiye’de bugün butik çikolata üretiminin %25 i ni karşılayan Melodi Çikolata firmasının Essenyurtta kurulu olan fabrikasının, IP Network Kamera Sistemi firmamız tarafından servis, montaj ve bakım hizmetleri üstlenilmiştir.

MGS NATURA TEKSTİL 360 DERECE GÜVENLİK SİSTEMLERİ İLE KORUNUYOR

Tekstilde uzunyıllara dayanan deneyimleri ve birikimleri ile kaliteli üretimdeki gücünü dünyaca ünlü dev markalara kanıtlamış ve dev markaların üretimde vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Istanbul  – Ümraniye bulunan firmamiz özellikle deniz sortu imalatiyla uzmanlaşmış olup dünya markalarına aktif olarak üretim yapmaya devam etmektedir. Kullandığı ileri teknoloji sayesinde fark yaratan çizgileri ve modern tasarımları ile daima kendini yenileyen MÜSLÜM GİYİM, aynı zamandaTürkiye’nin de önde gelen üretim devlerinden biridir.

2007 yilinda Örme grubuna da kendi bünyesine dahiil edip Natura markasini kurmustur. Bu markayla özel okul giyiminde kurumlara ve ögrencilere farkli bir bakış açısı getirmiş olup ,Türkiye’nin  en büyük egitim kurumlarina tekstil alaninda destek olmaktadir. ,DogaKoleji , AvrupaKoleji , Sanko Okullari….  gibi bir çok referansa sahip MGS Natura Giyim, Network altyapı, IP CCTV Güvenlik Kameraları, Alarm, Yangın, Turnike, Kartlı Geçiş sistemleri konusunda Salt firmasını tercih etmiştir

TEKİNER OFİS MALZEMELERİ

9 metrekarelik dükkanında tek kişiyle başladığı ticaret macerasına, 80 kişiyle Esenyurtta 15.000 metrekareyi kapsayan ofis ve üretim tesislerinde devam eden, işine sevgiyle bağlı insanlardan oluşan Türkiyenin en büyüğü Tekiner’in güvenlik sistemleri firmamız tarafından yapılmıştır.

ADİDAS ALARM VE KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİNDE ARTIK BİZE EMANET

Bir amaç için tasarlanan ve kullanıldıkça anlam kazanan ikonik ayakkabı üretici Adidas’ın, Haziran ayından itibaren Türkiyede açılacak mağazalarının elektronik güvenliğini almanın  gururunu yaşıyoruz, Haziran 2019 da yapılan anlaşma ile ilk mağazamız Maltepe Piazza AVM Adidas Reebok mağazasının 7/24 Hırsız Soygun İhbar sistemi ve Kartlı Geçiş Sistem ayrıca  yine temmuz 2019  açılacak olan Armonipark AVM Outlet mağazasının Güvenlik sistemleri firmamız tarafından yapılmıştır.