AKILLI VİLLALAR İÇİN ARNİDO, ARNİDO İÇİN SALT GÜVENLİK

Arnido, Zürih Üniversitesin tarafından geliştirilmiş bir akıllı ev sistemleri teknolojisidir. Öne çıkan başlıca farkı ise herhangi bir tadilat yapmadan, evinizdeki bütün elektrikli cihazları mevcut elektrik kabloları üzerinden birbirine bağlıyor olmasıdır. Modern bir yaşam duygusunu kullanıcılarına basit, pratik ve hesaplı bir çözümle sunuyor.

Yeni nesil akıllı ev sistemleri teknolojimiz, en basit kurulum ile en yüksek verimliliği elde etme fikriyle tasarlanmıştır. Kırıp dökme, yeniden tadilat gibi gereksiz masraflara yol açmaması, kullanılan klemens ve panellerin hem uygun fiyatlı ve hem de montajının pratik olması fiyatının cazibesini oluşturmaktadır. Sisteme yeni ekler yapmak ister veya yedek parça talebinde bulunursanız, tedariği ve eklemesi de çok basit ve hesaplıdır. Tüm bunlar Arnido’yu tercih sebebi yapmaktadır.

 

 

Gelecek yenilikçilikte. Yenilik ise Arnido’da. Digitalstrom sistemimiz, yalınlığı ve inovatif altyapısı ile uluslararası ödüllere doymak bilmemektedir. İşte ödüllerimizden bazıları:

Yenilik Ödülü Cebit 2014/2015
Yenilik Ödülü IFA 2013/2014
İsviçre Liderlik Ödülü 2013
Connected Home Ödülü 2013/2014
eco2friendly 2011/2012/2013
Innovationspreis Light + Building 2008

Sürekli Gelişim

Arnido’nun kalbinde gelecek yatıyor. Teknoloji soluksuz ilerlerken sisteminin geride kalmasını kimse istemez. Yeni cihazlarla, teknolojiyle ve yazılımlarla uyumluluk konforun yanısıra tasarrufu da beraberinde getirmektedir. Akıllı ev sistemimizi sürekli gelişime açık olacak şekilde tasarladık. Yıl içerisinde çok sayıda güncelleme yapıyoruz. Yeni özellikler eklemeye devam ediyoruz. Bizim amacımız, “Takvimde yıl ne olursa olsun, Arnido’nuz hep yeni olsun!” mottosuyla sürekli gelişen bir sistemi size sunmaktır.

Yedi Yıllık Ar-Ge

 Zürih Teknik Üniversitesi’nin 7 yıl süren katkılarıyla ve bir Silikon Vadisi akımı olan KISS (Keep It Simple, Stupid)  mantığıyla olabildiğince basite indirgemek için yola çıkıldı. Bugün Arnido, hem fonksiyonu çok yüksek ve hem de kurulumu çok basit ve pratik bir akıllı ev sistemleri teknolojisidir. Arnido ile her ev ve işyeri akıllı olabilir.
İsviçreli ve Alman bilimadamlarının disiplinli çalışmaları ve detaycı bakış açılarıyla geliştirilmiş olan Arnido, hem uzun yıllar kullanabileğiniz ve hem de kullandığınız her yıl güncelleyebildiğiniz  bir sistem olması için düşünülmüştür.

Sertifikalarımız

Ürünleriyle elektriğe yeni bir boyut katan Arnido’nun sisteminin tamamı CE ve VDE sertifikalarına sahip. Avrupa Birliği ve Almanya’nın bu sertifikaları Arnido’nun güvenilirliğini ortaya koyuyor.

Arnido’nun yetkili partneri Salt Elektronik ve Güvenlik Sistemleri şirketinin teknisyenleri 1 gün gibi kısa bir sürede evinizi kırıp dökmeden akıllı eve dönüştürebilirler.

Arnido için bizi arayın size yardımcı olalım. 0850 396 0 911