Turnike Geçiş Sistemleri giriş çıkışın ve geçiş kontrol seviyesinin önemli olduğu durumlarda ve mekanlarda kullanılan bir uygulamadır.
Tren, metro, metrobüs istasyonları, iskele girişleri, ticaret merkezleri, kampüs kapılarında, stadyumlar, okullar, devlet kurumları ve özel sektör kurumları ve endüstriyel alanlar gibi diğer yerlere giriş ve çıkışın etkin bir şekilde denetlenmesini ya da kontrol altına alınmasını sağlayan geçiş kontrol sistemleridir.
Geçiş Kontrol Sistemleri; güvenlik sistemleri içerisinde oldukça önemlidir ve geçiş kontrol sistemleri içinde ise Turnike Sistemleri büyük paya sahiptir. Turnike daha güvenli ve daha kontrollü giriş çıkış işlemleri sağlamaya yarar ve turnike sistemleri çeşitli giriş yerlerinde giriş kontrolüne olanak sağlamaktadır.
Kullanıcılara atanan kartlarla kişilerin turnikelerden veya turnike kapılardan rahatlıkla geçmesi sağlanır. Turnike sistemlerini yemekhane kontrol sistemi otomasyonu bünyesinde de rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

Ürün yelpazesi aşağıdaki alanları kapsayan, geniş bir yelpazeye yayılmış “yaya” ve “araç” geçiş kontrol sistemleri içermektedir:

 

Bel Tipi / Boy Tipi Turnikeler 

Hızlı Geçiş Turnike / Kapıları

Optik Turnike / Kapıları

Engelli Geçiş Turnikeleri

Acil Çıkış / Yaya Tahliye Kapıları

Stadyum Çözümleri Entegrasyonlu Turnikeler

Akaryakıt / Gaz ve Petrol Rafineri Turnikeleri

Motorlu Swing Gate

Motorlu Flape Kanatlı Kapılar

İş Merkezleri / Plaza Prestij Geçiş Turnike ve Kapıları

Uyarlama (Custom) Tasarımlı Turnike ve Geçiş Kontrol Sistemleri

“Road Blocker” Bariyer Sistemleri