ARSAŞ KAPLAMA

ARSAŞ A.Ş. elektrolitik olmayan, lamelli kaplama ürünlerinin öncülerinden olan GEOMET® patentini, fason uygulayıcı lisansını NOF METAL COATINGS GROUP’tan alarak öncelikle İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ ve daha sonra ANKARA / KAZAN lokasyonunda aktif ticari hayatına devam etmektedir.

Firmanın İstanbul Esenyurt lokasyonunda kurulu olan fabrikasının IP CCTV Kamera Sistemi, Kartlı ve Biyometrik Geçiş Sistemleri Salt tarafından kurulumu yapılarak devreye alınmıştır.

MELODİ ÇİKOLATA

Türkiye’de bugün butik çikolata üretiminin %25 i ni karşılayan Melodi Çikolata firmasının Essenyurtta kurulu olan fabrikasının, IP Network Kamera Sistemi firmamız tarafından servis, montaj ve bakım hizmetleri üstlenilmiştir.

MGS NATURA TEKSTİL 360 DERECE GÜVENLİK SİSTEMLERİ İLE KORUNUYOR

Tekstilde uzunyıllara dayanan deneyimleri ve birikimleri ile kaliteli üretimdeki gücünü dünyaca ünlü dev markalara kanıtlamış ve dev markaların üretimde vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Istanbul  – Ümraniye bulunan firmamiz özellikle deniz sortu imalatiyla uzmanlaşmış olup dünya markalarına aktif olarak üretim yapmaya devam etmektedir. Kullandığı ileri teknoloji sayesinde fark yaratan çizgileri ve modern tasarımları ile daima kendini yenileyen MÜSLÜM GİYİM, aynı zamandaTürkiye’nin de önde gelen üretim devlerinden biridir.

2007 yilinda Örme grubuna da kendi bünyesine dahiil edip Natura markasini kurmustur. Bu markayla özel okul giyiminde kurumlara ve ögrencilere farkli bir bakış açısı getirmiş olup ,Türkiye’nin  en büyük egitim kurumlarina tekstil alaninda destek olmaktadir. ,DogaKoleji , AvrupaKoleji , Sanko Okullari….  gibi bir çok referansa sahip MGS Natura Giyim, Network altyapı, IP CCTV Güvenlik Kameraları, Alarm, Yangın, Turnike, Kartlı Geçiş sistemleri konusunda Salt firmasını tercih etmiştir

TEKİNER OFİS MALZEMELERİ

9 metrekarelik dükkanında tek kişiyle başladığı ticaret macerasına, 80 kişiyle Esenyurtta 15.000 metrekareyi kapsayan ofis ve üretim tesislerinde devam eden, işine sevgiyle bağlı insanlardan oluşan Türkiyenin en büyüğü Tekiner’in güvenlik sistemleri firmamız tarafından yapılmıştır.

ADİDAS ALARM VE KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİNDE ARTIK BİZE EMANET

Bir amaç için tasarlanan ve kullanıldıkça anlam kazanan ikonik ayakkabı üretici Adidas’ın, Haziran ayından itibaren Türkiyede açılacak mağazalarının elektronik güvenliğini almanın  gururunu yaşıyoruz, Haziran 2019 da yapılan anlaşma ile ilk mağazamız Maltepe Piazza AVM Adidas Reebok mağazasının 7/24 Hırsız Soygun İhbar sistemi ve Kartlı Geçiş Sistem ayrıca  yine temmuz 2019  açılacak olan Armonipark AVM Outlet mağazasının Güvenlik sistemleri firmamız tarafından yapılmıştır.

 

MOVİ EVLERİ YAŞAM KONFORUNUZDA SALT AKILLI EV SİSTEMİ

Bir MOVİ yaşam alanına sahip olmanız için ilk ihtiyacınız duyacağınız ilk şey bunu koyabileceğiniz bir arsaya sahip olmanızdır.

İkinci aşama ihtiyacınız olan yaşam mahallinin büyüklüğünü ve bu mekandan beklentilerinizin ne olduğunu net bir şekilde tanımlamaktır.

Üçüncü aşamada standart tip imalat planlarına uygun olan / olanlar sunulacaktır.

Peki ya MOVİ evinizin güvenliği, elektrik yok, telefon yok, internet yok ama cep telefonunuzdan bu evinizi görmek ve kontrol etmek istiyorsunuz, hiçbirine ihtiyacınız yok, ihtiyacınız olan tek şey SALT,

İmalatta firmanıza, söyleyin biz yapalım.

 

BAHÇEŞEHİR PRİMA PUB YENİLENEN YÜZÜ İLE BİZİ TERCİH ETTİ

Bahçeşehir en keyifli mekanlarından biri Prima PUB, Prima Restourant ve Prime Meyhane, Göletin ilk mekanlarından biri. Şubat ayında yenilenen mekanın Elektronik Güvenlik Sistemleri firmamız tarafından üstlenilmiştir. Mekan yaklaşık 40 Kamera ve Yangın İhbar Sistemi ile tarafımızca korunmaktadır. Mekan tasarımı mimari olarak yarattığı farklılık  nedeniyle kullanılan kameralar mimari yapıya uyum sağlayacak şekilde kullanılmıştır. 4 farklı renkte ve buna uyumlu montaj yapısı ile müşterimize değer katmanın yarattığı gururu yaşıyoruz.

HAYDARPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ KORUYORUZ!!

Ulusal ve Uluslararası mesleki yeterliliği kabul gören, girişimci, ekonomiye değer katan, kalite değerleri ile nitelikli işgücü yetiştiren lider kurumlar biri olan Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinin kamera güvenlik sistemleri firmamız tarafından üstlenilmiştir.

ANKARA ÇUBUK 4MW GES SALT İLE GÜVENDE!!

Ankara Çubuk ilçesinde Kasım ayında enerji üretimine başlayacak olan Güneş Enerji Santralinin, Çevre Güvenlik CCTV Kamera ve Aydınlatma Sistemi ile ilgili Solena Enerji ve Firmamız anlaşma sağlamıştır.

Güneş enerjisi santrallerinde en önemli güvenlik riskleri, panel ve malzeme hırsızlığı,panel tahribatı ve yerel halkın baskısı, yabani hayvanların zararları olduğu düşünülerek, sahada risk analizleri yapıldıktan sonra, uzaktan izleme çözümleriyle DARKFİGHTER akıllı kameralar ile Sınır İhlal, Şüpheli kişi, araç ve maddelere karşı akıllı analiz sistemi uygulanacak proje, yaklaşık 2000mt. çevre aydınlatması da firmamız tarafından üstlenilmiştir. Projenin, Temmuz ayının ortasında başlayarak, Ağustos ay’ında tamamlanması hedeflenmektedir.

Solena Enerji GES projesinde, bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

AKILLI EVLER İÇİN ARNİDO, ARNİDO İÇİN SALT GÜVENLİK

AKILLI VİLLALAR İÇİN ARNİDO, ARNİDO İÇİN SALT GÜVENLİK

Arnido, Zürih Üniversitesin tarafından geliştirilmiş bir akıllı ev sistemleri teknolojisidir. Öne çıkan başlıca farkı ise herhangi bir tadilat yapmadan, evinizdeki bütün elektrikli cihazları mevcut elektrik kabloları üzerinden birbirine bağlıyor olmasıdır. Modern bir yaşam duygusunu kullanıcılarına basit, pratik ve hesaplı bir çözümle sunuyor.

Yeni nesil akıllı ev sistemleri teknolojimiz, en basit kurulum ile en yüksek verimliliği elde etme fikriyle tasarlanmıştır. Kırıp dökme, yeniden tadilat gibi gereksiz masraflara yol açmaması, kullanılan klemens ve panellerin hem uygun fiyatlı ve hem de montajının pratik olması fiyatının cazibesini oluşturmaktadır. Sisteme yeni ekler yapmak ister veya yedek parça talebinde bulunursanız, tedariği ve eklemesi de çok basit ve hesaplıdır. Tüm bunlar Arnido’yu tercih sebebi yapmaktadır.

Gelecek yenilikçilikte. Yenilik ise Arnido’da. Digitalstrom sistemimiz, yalınlığı ve inovatif altyapısı ile uluslararası ödüllere doymak bilmemektedir. İşte ödüllerimizden bazıları:

Yenilik Ödülü Cebit 2014/2015
Yenilik Ödülü IFA 2013/2014
İsviçre Liderlik Ödülü 2013
Connected Home Ödülü 2013/2014
eco2friendly 2011/2012/2013
Innovationspreis Light + Building 2008

İsviçreli ve Alman bilimadamlarının disiplinli çalışmaları ve detaycı bakış açılarıyla geliştirilmiş olan Arnido, hem uzun yıllar kullanabileğiniz ve hem de kullandığınız her yıl güncelleyebildiğiniz  bir sistem olması için düşünülmüştür.

Arnido’nun yetkili partneri Salt Elektronik ve Güvenlik Sistemleri şirketinin teknisyenleri 1 gün gibi kısa bir sürede evinizi kırıp dökmeden akıllı eve dönüştürebilirler.